Ã–VRIGT / Diverse / Grytor 17475126

nr 1747 5126

Grytor

+ form, 3 delar, Kockums, Emaljerade. Diameter: 19-22 cm. Längd: 29 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:13:16

7/12 08:39:28 1      Vinnande bud